• Godzina ,,W" - Pamiętamy!

• 25.07.2023

1 sierpnia oddajemy hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego, którzy przez 63 dni nieustępliwie walczyli nie tylko o wolność i sprawiedliwość ale także o godność i ducha narodu. W godzinę "W" w Gminie Jabłonna rozlegnie się dźwięk syren alarmowych, by uczcić bohaterów tego niepodległościowego zrywu.

• Wyniki egzaminu ósmoklasisty

• 03.07.2023

można powiedzieć: ,,Już wiemy". Naszedł długo oczekiwany dzień, zakończył się okres niepewności i obaw, dla 57 uczniów klas ósmych, bowiem od dnia dzisiejszego uczniowie mogli sprawdzić swoje wyniki egzaminu ósmoklasisty w systemie ZIU SIOEO.

Drodzy Ósmoklasiści,

serdecznie gratuluję Wam wyników. Dziękuję rodzicom i nauczycielom, którzy przez osiem lat pracowali, aby móc cieszyć się z dzisiejszego dnia.

W sposób szczególny dziękuję:

• Pani Annie Grzywacz - nauczycielowi języka polskiego,
            • Pani Adrianie Redlickiej - nauczycielowi matematyki,
            • Pani Katarzynie Kościeszy, Pani Justynie Skibińskiej oraz Panu Marcinowi Grzybowi - nauczycielom języka angielskiego,

za trud włożony w przygotowanie naszych absolwentów, za każdy test, sprawdzian, próbny egzamin, który przygotowywał uczniów do egzaminu. To w dużej mierze dzięki Państwa pracy możemy cieszyć się z:

• sześciu 100% wyników z egzaminu języka angielskiego,
            • oraz czterech 100% wyników z egzaminu matematyki.

Drodzy Absolwenci,

wspólnie zakończyliśmy naszą wędrówkę po drogach podstawowej edukacji. Życzę Wam, abyście zostali przyjęci do swoich wymarzonych szkół średnich, abyście rozwijali swoje pasje i talenty. Jestem przekonana, że Wasi nauczyciele w szkole średniej odkryją te talenty i będą Was wspierać w codziennym trudzie zdobywania wiedzy i kształtowania nowych umiejętności.

Postarajcie się czerpać jak najwięcej z bezcennych doświadczeń mądrych ludzi wokół siebie, pielęgnujcie przyjaźnie już zawiązane  i zawierajcie nowe, które na pewno będą Was ubogacać.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzone chwile.

Poniżej zamieszczam średnie procentowe wyniki dla poszczególnych grup.

Wioletta Tracz

• Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

• 03.07.2023
          • Drodzy Ósmoklasiści,

przypominam, że od dnia dzisiejszego tj. 3 lipca (poniedziałek) od godz. 10:00 w systemie ZIU (SIOEO) możecie sprawdzić przy pomocy otrzymanego hasła i loginu indywidualne wyniki pisanego przez Was w maju egzaminu ósmoklasisty.

Natomiast od dnia 6 lipca (czwartek) będziecie mogli odebrać zaświadczenie wydane przez OKE w sekretariacie szkoły.

Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00.

Wioletta Tracz