• Kącik rodzica

• Autobus szkolny

uprzejmie informuję, że uczniowie naszej szkoły, mieszkający w Dąbrowie Chotomowskiej oraz na trasie autobusu, mogą korzystać z dowozów szkolnych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie.

Przejazd autobusu odbywa się następującymi ulicami: Chotomów ul. Kolejowa (od granicy z Legionowem) – Dąbrowa Chotomowska ul. Lipowa – ul. Kordeckiego (wiadukt) – Chotomów ul. Partyzantów (zatoczka autobusowa przy szkole/pętla)

Przystanki \znajdujące się na trasie autobusu: Jodłowa - Akacjowa - Kolejowa (granica z Legionowem) - Kolejowa Sklep - Kolejowa Krzyż - Olszynowa - Wspólna - Świerkowa - skrzyżowanie ul. Kordeckiego i ul. Wypoczynkowej - Partyzantów SP Nr 2 Chotomów.

Godziny odjazdu autobusu szkolnego z poszczególnych przestanków - kierunek do szkoły

25/ 11 00 - ul. Kolejowa (granica z Legionowem)

26/ 11 01 - ul. Akacjowa

27/ 11 02 - ul. Jodłowa