liczba odwiedzin: 2043199

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

przy

Szkole Podstawowej Nr 2

im.Orła Białego w Chotomowie

Bank Spółdzielczy w Legionowie
Oddział Jabłonna

32 8013 1016 2002 0533 6714 0001

Niedziela 24.06.2018

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 2 im.Orła Białego w Chotomowie

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w czasie wakacji sekretariat będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

dyrektor

• " Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy..."

• W ramach projektu unijnego zapraszamy naszych uczniów z klas: 7a, 2 i 3 gimnazjum na warsztaty z drukarką 3D,

które odbędą się od 25.06.2018r do 06.07.2018r. w godzinach między 10.00 - 16.00.

Zajęcia są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy !!!

• W ostatnim tygodniu roku szkolnego zajęcia w klasie pierwszej prowadzili sami uczniowie. Dzieci prezentowały na forum klasy swoje pasje i zainteresowania. Okazało się, że są oni ekspertami w różnych dziedzinach, a mianowicie w dziedzinie tańca akrobatycznego i  hip - hopu, w dziedzinie modelarstwa, w dziedzinie opieki nad pieskami, kotkami i rybkami. Uczniowie chętnie prezentowali swoje hobby i udzielali fachowych porad kolegom i koleżankom.

Brawo mali eksperci !!!

• Laureaci konkursu organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie Filia w Chotomowie "Najładniejsza zakładka do książki",  uczniowie klasy Ia: Milena Trzaskoma I miejsce, Karol Brodel II miejsce, Aleksandra Piórkowska III miejsce oraz wyróżnieni Julia Młodzianowska i Tomasz Krawczak podczas odbierania nagród w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym !!!

• Uczniowie klasy Ia i IVa słuchając brazylijskich rytmów ćwiczyli płynne i rytmiczne kopnięcia  oraz wyskoki charakterystyczne  dla brazylijskiej  sztuki walki jaką jest Capoeira. Warsztaty prowadzone były przez Profesora Muzenza De Jesus ze szkoły Capoeira ACMB w  Warszawie. Dzieci z wielkim  skupieniem i  wielkim zaangażowaniem brały udział w zajęciach.

Bardzo dziękujemy panu Profesorowi Muzenza z Brazylii za wspaniały pokaz.

• Spacer patriotyczny „Pamiętamy o naszych Bohaterach” odbył się 19 czerwca 2018 roku na trasie od pomnika „Poległym Żołnierzom AK w dniach 1 – 3 VIII 1944” do pomnika „Pamięci poległych i pomordowanych w latach 1939 – 1945” w ramach projektu „Szkoła Niepodległa”.

Przy pomniku poświęconym żołnierzom AK spotkaliśmy pana Rafała Sowula, który opowiedział nam wiele ciekawych historii o młodych żołnierzach AK, którzy zginęli w tym miejscu. Pan Rafał Sowul razem z innymi mieszkańcami Chotomowa opiekuje się tym pomnikiem.

• 18.06.2018r. uczniowie z klasy 2c, 3b, 3c i 3d udali się na wycieczkę do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego w celu przekazania zebranych, w ramach Honorowej Adopcji Zwierząt, funduszy na utrzymanie adoptowanej kangurzycy Leosi.

Młodzieżą opiekowały się p. Wioletta Tracz, p. Ewelina Kościesza  i p. Eliza Nozderko. Udało nam się w tym roku zebrać 801 zł i 77 gr.

Zebrane środki przekazaliśmy szefowej Fundacji Panda p. Bożenie Krzemińskiej. Posłużą one zapewnieniu całorocznej opieki weterynaryjnej oraz pożywienia.