liczba odwiedzin: 1837247

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Kontakt

 • sekretariat@gimnazjumchotomow.pl

  Szkoła Podstawowa nr 2
  im.Orła Białego
  ul. Partyzantów 23
  05-123 Chotomów

 • 22 782 50 11,
  22 782 58 53,
  22 782 51 44


Facebook

Poniedziałek 11.12.2017

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 2 im.Orła Białego w Chotomowie

Wiadomości

 • W najbliższy poniedziałek w naszej szkole rusza kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności.

  Akcja odbędzie się w dniach od 11 do 20 grudnia 2017r.


  Produkty żywnościowe i środki chemiczne przydatne w domu będzie można składać u wychowawców, w sekretariacie szkoły oraz w specjalnie przygotowanych koszach, które zostaną ustawione na korytarzu szkolnym.

  Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki, które jeszcze przed Bożym Narodzeniem trafią do potrzebujących mieszkańców  naszej gminy, ludzi starszych i samotnych.

 • ZEBRALIŚMY  KWOTĘ - 2 142 ZŁ

  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

  Kiermasz .

 • W te dni świetlica zapewnia opiekę tym dzieciom, które nie mają z kim zostać w domu.  W tym celu rodzice proszeni są o wypełnienie deklaracji (dokładne daty i godziny przebywania dzieci na  świetlicy), którą można pobrać na stronie internetowej i dostarczenie jej wychowawcom do dnia 18.12.2017r. 

  Oswiadczenie.docx

 • Szanowni Państwo,

  serdecznie zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły, które odbędą się 20 grudnia 2017 r (w środę) o godzinie 11.00 w sali gimnastycznej.

  Społeczność szkolna

 • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie

  Bank Spółdzielczy w Legionowie

  Oddział Jabłonna

  32 8013 1016 2002 0533 6714 0001

   

 •     4 grudnia uczniowie klasy 4 a pod opieką pani Ewy Zomkowskiej i pani Katarzyny Makowskiej – Kubal udali się do Domu Zagadek w Warszawie, by na chwilę przenieść się w magiczny świat. Zostali podzieleni na grupy, a każda z nich musiała zmierzyć się z przygotowanymi dla niej tematycznymi zagadkami. Pierwsza wcieliła się w grupę archeologów i odkrywała tajemnice starożytnych piramid, pokrytych egipskimi liczbami i pismem hieroglificznym. Największym zaskoczeniem dla uczniów było odkrycie mumii złożonej w grobie.

 • 6 grudnia uczniowie klasy 4 a własnoręcznie przygotowali na lekcję języka polskiego magiczne potrawy, wzorując się na kuchni bohatera literackiego – pana Kleksa. Były pyszne babeczki, kolorowe ciasta, pachnące pierniczki, smaczne galaretki, puddingi i przeróżne różności… Smakołyków było tak wiele, że mali kucharze poczęstowali nauczycieli, pracowników szkoły i  pierwszoklasistów. Duże zapasy zostały jeszcze zachowane na kolejne dni...

   

   W magicznej kuchni pana Kleksa.....

 • Dnia 5.12.2017 klasa 7a, 3c, 3d pod opieką p. A. Redlickiej, p. D. Wójtowicz i p. J. Jędrzejewskiej wybrały się na wycieczkę do teatru "OCH TEATR" w Warszawie na przedstawienie  "Mały Książę" Antoine'a Saint Exupery'ego. To uniwersalne dzieło towarzyszące kolejnym pokoleniom. Dzieło niezwykłe, w którym każdy - dorosły i dziecko - odnajdą coś dla siebie. Historia chłopca odwiedzającego kolejne planety i odkrywającego siebie samego, niezmiennie urzeka prostotą i szczerością. Nasi uczniowie przeżyli chwile radosne, pełne śmiechu ale również wzruszające.

 • Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  na ,,Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową napisaną w języku niemieckim’’.

  Prace konkursowe należy składać do 13 grudnia 2017 r. do nauczycielek  języka niemieckiego:

  p. Aleksandry Wilińskiej i p. Doroty Wójtowicz.

 • Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia.

  Dzisiaj, czyli 6-go grudnia panuje u nas szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla klasy Ia i IVa  znalazły się paczki i słodkości , które wszystkim dzieciom wręczał osobiście Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Aktualności

Kontakt

 • sekretariat@gimnazjumchotomow.pl

  Szkoła Podstawowa nr 2
  im.Orła Białego
  ul. Partyzantów 23
  05-123 Chotomów

 • 22 782 50 11,
  22 782 58 53,
  22 782 51 44


Galeria zdjęć